Hubení a likvidace štěnic.

Háte doma štěnice?

Jak poznám, že mám doma štěnice?

Máte kolem postele, ve škvírách a zákoutích v její blízkosti, nebo přímo v posteli malé černé tečky? Mohou to být Štěnice?

Máte pupínky, kousance jako od komárů a přitom jste žádného doma neviděli, nebo je v tomto ročním obdobý jejich výskyt dost nepravděpodobný?

Zavolejte, po konzultaci jsme Vám připraveni rychle, bezpečně, dlouhodobě a hlavně diskrétně pomoci.

Používáme nejnovější, nejmodernější přípravky s dlouhou reziduální účinností. Námi používané preparáty se vyznačují vysokou účinností a přitom jsou netoxické (bezpečné) pro teplokrevné živočichy.
Jak probýhá zásah proti Štěnicím.
Vprvní řadě je potřeba domluvit jak velký je výskyt a o jaképrostory se jedná.
Ložní prádlo vyprat nad 60°C, je vhodné je vložit do pytlů ( máme pytle, které se vkládají přímo do pračky s prádlem a tam se rozpustí) uvolnit přístup kolem postele popřípadě rozmontovat postel.
Naší nejůčinější zraní je postřik. V případě náročnějšího, členítějšího prostoru používáme studený airosol a v krajních případech dýmovnice.
Celý zásah je nutné 3x opakovat s odstupem cca 14 dnů, s ohledem na podmínkách a velikosti populace.
Štěnice, jako suvenýr z dovolené.
Štěnice nejsou známkou snížených hygienických standardů. Tyto malé návštěvníky jste si mohli dovézt z dovolené, nebo ze služební cesty. Stačí si v hotelu, s těmito nemilími hosty, uložit kufr pod postel. Večer se při svých toulkách pár žíznivých jedinců usadí v záhybech kufříku a máte vystaráno. Jindy může stačit, když se při odbavení na letišti, Vaše zavazadlo potká s jiným baťůžkem, jež Štěnicím slouží jako autobus a je vystaráno. Dnes je zavlečení Štěnic opravdu velice snadné, zvláště díky dostupnosti levného cestování a ubytování.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one